Vacature: wij zoeken een ervaren full stack software ontwikkelaar

Wil je als ontwikkelaar werken aan een moderne webapplicatie die dagelijks door duizenden juridische professionals gebruikt wordt? Dan hebben wij een mooie rol voor jou! Dirict zoekt een ervaren software ontwikkelaar die ons team komt versterken zodat onze SaaS-applicaties Notarisdossier en Advocatendossier voorop blijven lopen en een solide basis bieden waar onze klanten op kunnen vertrouwen.

Wat ga je doen?
Je gaat werken in een team van 4 andere ontwikkelaars aan bedrijfskritische software die door onze ruim 100 klanten (notaris- en advocatenkantoren) dagelijks voor hun primaire proces gebruikt wordt. Concreet houdt dit in dat je:

 • met collega’s nadenkt over nieuwe functionaliteiten die de software efficiënter, beter en gebruiksvriendelijker maken;
 • aan de hand van de samen opgestelde roadmap zelfstandig projecten oppakt. Voor deze projecten ben je verantwoordelijk tot het in productie draait: dus van ontwerp, ontwikkeling en testen tot release. Uiteraard met tussentijdse checks en feedback van collega’s;
 • full stack werkt: je houdt je onder andere bezig met frontend, backend, database, performance, testen, security, API’s, releasen en test automation;
 • werkt aan de vele integraties die we hebben met externe partijen, zoals Twinfield, Office365, de rechtspraak en het Kadaster. Wanneer nodig schakel je direct met deze partijen;
 • zorgt voor robuuste en betrouwbare software. We werken met geautomatiseerde tests en releasen in een hoog tempo;
 • collega’s of klanten ondersteunt voor tweedelijns vragen of problemen;
 • werkt met onder andere PHP 7, Laminas Framework, MariaDB, Azure, Docker, HTML5, Bootstrap, Javascript en Git.

Wie zijn wij?
Dirict is een softwarebedrijf met twee eigen producten: Notarisdossier en Advocatendossier. Deze applicaties ontwikkelen, verkopen, implementeren en ondersteunen we helemaal zelf en leveren we sinds 2010 aan inmiddels ruim 100 klanten. We groeien hard en ons team van 7 collega’s is gedreven, resultaatgericht én gezellig. Wij vormen een hechte club die succesvol is en ervan houdt om dat samen te vieren.

Dirict is een zelfstandige business unit van Total Specific Solutions (TSS). Dat houdt in dat we zelf onze koers uitzetten en beslissingen nemen, maar wel een netwerk van meer dan 85 andere softwarebedrijven hebben waar we ideeën en best practices mee kunnen uitwisselen.

Wie ben jij?
Je past bij ons als je:

 • hbo of wo werk- en denkniveau hebt, bij voorkeur met een afgeronde informaticaopleiding;
 • een aantal jaar werkervaring hebt als ontwikkelaar aan webapplicaties, waardoor je met jouw kennis en ervaring goed zelfstandig aan de slag kunt en nieuwe ideeën en inzichten komt brengen;
 • gericht bent op resultaat: je gaat voor kwaliteit en neemt van ontwerp tot productie de verantwoordelijkheid voor je eigen projecten;
 • met jouw analytisch vermogen goed nadenkt over nieuwe functionaliteiten, kansen ziet voor verbetering en toekomstgericht werkt;
 • gestructureerd en transparant werkt: jouw collega’s weten altijd waar je mee bezig bent;
 • een doorpakker bent: je geeft niet op en je wilt het beste uit jezelf en de software halen;
 • met jouw proactiviteit ook zelfstandig zaken oppakt en ideeën deelt.

Wat bieden wij?
Werken bij Dirict brengt een hoop voordelen met zich mee, zoals:

 • 32-40 uur per week de tijd om te doen wat je leuk vindt en waar je goed in bent;
 • een fijne werkplek op ons kantoor in Utrecht met iedere dag een lekkere lunch;
 • veel vrijheid en de mogelijkheid om je verder te ontwikkelen;
 • doorgroei- en ontwikkelmogelijkheden die passen bij jouw ambitie in een netwerk van meer dan 85 andere bedrijven binnen Nederland en de rest van Europa;
 • borrels, teamuitjes, pubquizzen en gezellige collega’s;
 • een marktconform salaris;
 • 25 vakantiedagen, als je maar belooft terug te komen;
 • een goede pensioenregeling.

Dit wil ik!
Wil je eerst eens komen kennismaken of een kop koffie drinken, neem dan contact op met Niels Radstake via niels@dirict.nl of 06 18 76 41 04. Direct solliciteren kan natuurlijk ook. Stuur dan je sollicitatie naar Mariëlle Capel via marielle@dirict.nl. Wie weet spreken wij je snel!

Over ons is meer informatie te vinden op www.dirict.nl, www.notarisdossier.nl en www.advocatendossier.nl.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Aan het ongevraagd toesturen van cv’s, profielen of anderszins kunnen geen rechten worden ontleend. Voor het toesturen hiervan is vooraf schriftelijke toestemming van Dirict nodig.